Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu


Akademik Personel

TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU AKADEMİK PERSONEL LİSTESİ

Unvan Adı Soyadı Programı İdari Görevi

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ

Dr.Öğr. Üyesi  Harun Barış ÇOLAKOĞLU Bilgisayar Programcılığı
Öğr.Gör.  Hasan ÖZALP Bilgisayar Programcılığı Bölüm Başkanı
Öğr.Gör.  Erokan CANBAZOĞLU Bilgisayar Programcılığı Böl. Bşk. Yrd.
Öğr.Gör.  Yalçın ALBAYRAK(13/b-4) Bilgisayar Programcılığı

BİTKİSEL VE HAYVANSAL ÜRETİM

Prof.Dr.  Bülent TOPCUOĞLU OrganikTarım
Prof.Dr.  Esin BASIM OrganikTarım
Doç.Dr.  Ayşe Gül İNCE OrganikTarım
Doç.Dr.  Nilda ERSOY OrganikTarım
Dr.Öğr. Üyesi  Nisa İNCİ OrganikTarım Böl. Bşk. Yrd.
Dr.Öğr. Üyesi  Kamile ULUKAPI OrganikTarım
Dr.Öğr. Üyesi  Servet ARSLAN OrganikTarım
Öğr.Gör.  Hatice Tuba SELÇUK OrganikTarım
Öğr.Gör.  İbrahim YAVUZ OrganikTarım
Öğr.Gör.  Bayram Çağdaş DEMİREL OrganikTarım

ÇEVRE KORUMA TEKNOLOJİLERİ

Prof.Dr. M.Kubilay ÖNAL Çevre Koruma ve Kontrol
Dr.Öğr. Üyesi  Özge TUFAN ÇETİN Çevre Koruma ve Kontrol Böl. Bşk. Yrd.
Dr.Öğr. Üyesi  M.Ernur AKINER Çevre Koruma ve Kontrol
Dr.Öğr. Üyesi  Nurdan TOPAKCI Çevre Koruma ve Kontrol
Dr.Öğr. Üyesi  Sevgi ÇETİNTAŞ Çevre Koruma ve Kontrol
Öğr.Gör.  Hakan OĞUZ Çevre Koruma ve Kontrol

ELEKTRİK VE ENERJİ

Dr.Öğr. Üyesi  Abdülkadir KOÇER Gaz ve Tesisatı Tek. Bölüm Başkanı/Mdr. Yrd.
Dr.Öğr. Üyesi  Ramazan ŞAHİN Nükleer Tek. ve Rad. Güv.
Öğr.Gör.Dr.  Ahmet COŞGUN İklimlendirme ve Soğutma
Öğr.Gör.Dr.  Nafel DOĞDU Nükleer Tek. ve Rad. Güv.
Öğr.Gör.Dr.  S.Fatih ÖZMEN Nükleer Tek. ve Rad. Güv.
Öğr.Gör.  Ahmet TEMİZEL Gaz ve Tesisatı Tek.
Öğr.Gör.  Anıl Can GÜZELER Elektrik Böl. Bşk. Yrd.
Öğr.Gör.  Armağan ÜÇTEPE Elektrik
Öğr.Gör.  Bülent CERİT Gaz ve Tesisatı Tek.
Öğr.Gör.  Emre BAL Gaz ve Tesisatı Tek. Böl. Bşk. Yrd.
Öğr.Gör.  Güzin Aylin BARDAK Gaz ve Tesisatı Tek.
Öğr.Gör.  Mehmet KEMER İklimlendirme ve Soğutma
Öğr.Gör.  Murat KILIÇ(13/b-4) Nükleer Tek. ve Rad. Güv.
Öğr.Gör.  Orhan KISA İklimlendirme ve Soğutma
Öğr.Gör.  Recep ÜÇTEPE Elektrik
Öğr.Gör.  Reyhan Özaydın ÖZKARA Nükleer Tek. ve Rad. Güv.
Öğr.Gör.  Tanfer CANER Nükleer Tek. ve Rad. Güv.

ELEKTRONİK VE OTOMASYON

Dr.Öğr. Üyesi  İlker ÜNAL Mekatronik Bölüm Başkanı
Dr.Öğr. Üyesi  Ali Şükrü ONURAL Biyomedikal Cihaz Tek.
Dr.Öğr. Üyesi  Nihal Öztürk Erboğa Biyomedikal Cihaz Tek.
Öğr.Gör.Dr.  Levent KARGIN Mekatronik
Öğr.Gör.Dr.  İ.Burcu TOPRAK Kontrol ve Otomasyon Tek.
Öğr.Gör.Dr.  M.Cem ŞENGÖZ Elektronik Teknolojisi
Ögr.Gör.  Abdullah FAKI Mekatronik
Öğr.Gör.  Ahmet HOCAOĞLU Biyomedikal Cihaz Tek.
Öğr.Gör.  Cumhur ERSOY Elk. Haberleşme Tek.
Öğr.Gör.  Çağrı Yılmaz Mekatronik
Öğr.Gör.  Erhan ŞAHİN Elektronik Teknolojisi
Öğr.Gör.  Güzin TEKNECİ Elk. Haberleşme Tek.
Öğr.Gör.  Halil TÜMTÜRK Elektronik Teknolojisi
Öğr.Gör.  Mehmet ÖZTÜRK Mekatronik
Öğr.Gör.  Oğuz ÇELİK Biyomedikal Cihaz Tek.
Öğr.Gör.  Osman ECEOĞLU Kontrol ve Otomasyon Tek. Böl. Bşk. Yrd.
Öğr.Gör.  Ömer Aydoğan Elektronik Teknolojisi
Öğr.Gör.  Süleyman ÇETİN Elk. Haberleşme Tek.  Böl. Bşk. Yrd.
Öğr.Gör.  U.Serdar ÖZER Kontrol ve Otomasyon Tek.
Öğr.Gör.  Yiğit Ali ÜNCÜ Biyomedikal Cihaz Tek.
Öğr.Gör. Ayfer SAYİT Kontrol ve Otomasyon Tek.

İNŞAAT

Doç.Dr.  Gültekin TINAZTEPE İnşaat Teknolojisi Bölüm Başkanı
Doç.Dr.  Fuat ERKÜL Yapı Denetimi
Dr.Öğr. Üyesi  Arzu ER İnşaat Teknolojisi Böl. Bşk. Yrd.
Dr.Öğr. Üyesi  Cem OĞUZ Yapı Denetimi
Öğr.Gör.Dr.  Cevdet Bertan GÜLLÜDAĞ Yapı Denetimi Müdür Yardımcısı
Öğr.Gör.Dr.  Gürkan YÜCETÜRK İnşaat Teknolojisi
Öğr.Gör.Dr.  H.Barış BARUT Yapı Denetimi
Öğr.Gör.  Adile BAŞGÖR İnşaat Teknolojisi
Öğr.Gör.  Arif Nihat AKÇAL Yapı Denetimi Böl. Bşk. Yrd.
Öğr.Gör.  E.Nesrin ÖZDEMİR İnşaat Teknolojisi

MAKİNE VE METAL TEKNOLOJİLERİ

Dr.Öğr. Üyesi  Salih SÖZER Makine  Bölüm Başkanı
Dr.Öğr. Üyesi  Önder KABAŞ Makine
Öğr.Gör.  Yaşar BALBAŞI Makine  Böl. Bşk. Yrd.
Öğr.Gör.  Yusuf KAPLAN Makine

MALZEME VE MALZEME İŞLEME TEKNOLOJİLERİ

Dr.Öğr. Üyesi  Harun DİLER Mobilya ve Dekorasyon  Bölüm Başkanı
Öğr.Gör.  T.Çağdaş SAPMAZ Mobilya ve Dekorasyon  Böl. Bşk. Yrd.
Öğr.Gör.  Emin DOĞAN Mobilya ve Dekorasyon

MİMARLIK VE ŞEHİR PLANLAMA

Dr.Öğr. Üyesi  Serap KEMALİ Harita ve Kadastro  Bölüm Başkanı
Dr.Öğr. Üyesi  Talet ARIK Harita ve Kadastro
Öğr.Gör.  Ercüment AKSOY Coğrafi Bilgi Sistemleri  Böl. Bşk. Yrd.
Öğr.Gör.  Levent UZUNSAKAL Coğrafi Bilgi Sistemleri
Öğr.Gör.  Mahir GÜZELÇİFTÇİ Harita ve Kadastro
Öğr.Gör.  N. Özgür KUTLU Coğrafi Bilgi Sistemleri
Öğr.Gör.  Osman ÖRSMEN Harita ve Kadastro
Öğr.Gör.  Tevfik Fikret HORZUM Harita ve Kadastro

MOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ

Öğr.Gör.  Altuğ Erkan Otomotiv Teknolojisi  Bölüm Başkanı
Öğr.Gör.  Alp İDACI Otomotiv Teknolojisi  Böl. Bşk. Yrd.
Öğr.Gör.  Dinçer APAYDIN Otomotiv Teknolojisi
Öğr.Gör.  Mehmet BAYINDIR Otomotiv Teknolojisi
Öğr.Gör.  Özcan DÖNMEZ Otomotiv Teknolojisi

MÜLKİYET KORUMA VE GÜVENLİK

Doç.Dr.  Naciye ERKAN Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Bölüm Başkanı
Dr.Öğr. Üyesi  Kudret AKPINAR Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Böl. Bşk. Yrd.
Dr.Öğr. Üyesi  Saadet ALKIŞ Sivil Savunma ve İtfaiyecilik
Öğr.Gör.  Oğuz ÜMİT Sivil Savunma ve İtfaiyecilik

Son Güncelleme : 20 Eylül Perşembe 2018
73